Haberler
1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Casper İdari Binası Otomatik Döner Kapısı Firmamızdan

3 Metrelik otomatik döner kapımız İstanbul'daki Casper İdari Binasına monte edildi. Modern idare binası döner kapımızla daha da estetik bir görünüme kavuştu.

1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Döner Kapılarımız Beyendik Mağazalarında

Türkiye çapında çeşitli Beyendik Mağazalarının döner kapıları artık Er Kapı markasını taşıyor. Çeşitli ebatlarda toplam 3 adet döner kapı Kayseri ve Ankara'daki Beyendik Mağazalarının girişine monte edildi.

Teknik Bilgiler
1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Döner Kapılarımızın Fırça Yapısı

Erdoor Döner Kapı Sistemlerinin Fırça Yapısı Doğal at kılından oluşan kusursuz yapısıyla kullanım sırasında benzerleri arasında en az hava ve toz geçişine izin vermektedir.

Firma

Erdoor Döner Kapı Sistemleri Er Teknik tarafından geliştirilip üretilmektedir. Tüm Türkiyede otomatik kapı sektöründe 1993 yılından itibaren edinilen tecrübelerle üretilen Erdoor markası, döner kapı modellerini sunmaktan gurur duyar.

Yıllarca yurtdışı firmalarının Türkiyede montaj ve servis hizmetlerini verdikten sonra, ülkemizin bu sektördeki imalat açığını kapatmak, döviz kaybını gidermek ve Türkiye şartlarına uygun en doğru ve ekonomik çözümleri üretmek için kollarımızı sıvadık. Bu gün için geldiğimiz noktada siz müşterilerimize ithal ürünlerden hiç bir eksiği olmayan ancak uygun fiyatıyla da fiyat/performans kriterinde çok daha başarılı kapılar üretmeyi başardık.

Otomatik döner kapıların yapısal avantajlarına eklediğimiz firmamızın esnek ve çabuk çözüm üretebilme kabiliyetiyle siz müşterilerimize para ve zamandan tasarrufla birlikte aynı zamanda kullanıcı memnuniyeti kazandırmakta iddalıyız.

Er Teknik

Bu site güncel web tarayıcılarıyla en az 24 bit renk ve 800 x 600 çözünürlükte uygun olarak görüntülenip kullanılabilir.