Haberler
1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Casper İdari Binası Otomatik Döner Kapısı Firmamızdan

3 Metrelik otomatik döner kapımız İstanbul'daki Casper İdari Binasına monte edildi. Modern idare binası döner kapımızla daha da estetik bir görünüme kavuştu.

1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Döner Kapılarımız Beyendik Mağazalarında

Türkiye çapında çeşitli Beyendik Mağazalarının döner kapıları artık Er Kapı markasını taşıyor. Çeşitli ebatlarda toplam 3 adet döner kapı Kayseri ve Ankara'daki Beyendik Mağazalarının girişine monte edildi.

Teknik Bilgiler
1 Ocak 2000 Cumartesi, 00:00 Döner Kapılarımızın Fırça Yapısı

Erdoor Döner Kapı Sistemlerinin Fırça Yapısı Doğal at kılından oluşan kusursuz yapısıyla kullanım sırasında benzerleri arasında en az hava ve toz geçişine izin vermektedir.

İşimiz; Otomatik (Fotoselli) ve Manuel Döner Kapı İmalatı

Otomatik kapı sektörünün döner kapı sistemlerinde uzmanlaşmış; imalatta lider firmalarından biri olarak sizlere daha iyi hizmet edebilmek için hem otomatik - fotoselli döner kapılar hem de manuel döner kapı modelleri ile karşınızdayız. Türkiyedeki en geniş fiyat ve ebat çeşitliliğine sahip döner kapı sistemlerini sitemizde bulabilirsiniz. Döner kapılarımıza ait fiyat, daha ayrıntılı teknik detay bilgisi için lütfen firmamızla irtibata geçin.

 

 Döner Kapılarımızın Uygulandığı Projelerden Örnekler:

 

DÖNER KAPI CASPER İDARİ BİNASI Casper İdari Binası Ana Giriş Otomatik Döner Kapısı Döner KapılarKuşadası Dabaklar Oteli Otomatik Döner Kapısı Medikal Park Hastane Döner Kapıları Medikal Park Hastanesi Döner Kapıları TRT Binası Döner KapısıAnkara TRT Binası Otomatik Döner Kapıları

Otomatik Döner Kapı Ürün Gruplarımız
3 Kanatlı Otomatik Döner Kapılar 3 Kanatlı Vitrinli Döner Kapılar 4 Kanatlı Otomatik Döner Kapılar 4 Kanatlı Vitrinli Kapılar

Bu site güncel web tarayıcılarıyla en az 24 bit renk ve 800 x 600 çözünürlükte uygun olarak görüntülenip kullanılabilir.